Ziverbey evden eve nakliyat taşımacılık sektörü günümüzde çok farklı boyutlara ulaşmıştır. Gelişmiş teknolojilerle çalışan ve müşteri hizmet kalitesini benimsemiş kurumsal firmaların yanında nakliye sektörüne tutunmaya çalışan ufak çaplı firmalar müşteriler ile daha çok hatır ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktadır.

ziverbey evden eve nakliyat
ziverbey evden eve nakliyat

Ziverbey Evden Eve Nakliyat Firması

Ziverbey evden eve nakliyat firması olarak biz de aynı şekilde müşterilerimiz ile uzun yıllardır güvene dayalı kurduğumuz ilişkiyi kaliteli bir şekilde sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Kurumsal firmaların sağladığı imkanların yanında bizim gibi ufak çaplı firmalar tabi ki de daha az imkanlar sunmaktadır. Ancak buna rağmen tüm müşterilerimizden olumlu geri bildirimler almaktayız.

Ziverbey evden eve nakliye olarak taşınma sürecini mümkün olduğunca yorucu ve can sıkıcı bir durumdan çıkarmayı amaçlamaktayız. Taşıma personelimiz ile bu süreci müşteriler açısından nasıl olumlu hale getirebiliriz bu kısmı düşünmekteyiz. Taşınacak eşyaların çokluğu ve büyüklük durumuna göre ayarladığımız araç ile taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Ziverbey Nakliyat Asansörlü Nakliye Firması

Firmamızda çok faza araç bulunmadığı için taşınma sürecinizi çok önceden belirtmeniz ve bunun için gün ayarlamnız gerekmektedir. Uygun gün ve saatte eşyalarınız bir anda toparlanıp taşınabilmektedir. Kırılacak eşyalarınız ona göre muhafaza edilip taşıma işlemi yapılmaktadır. Koltuk, beyaz eşya gibi büyük eşyalarınız da uygun bir şekilde kaplanarak yine çizilmesi engellenerek taşınma sırasında bir hasar görmesi engellenmektedir.

Ziverbey Nakliyat asansörlü nakliye firması olarak ufak çaplı olan taşıma firmamızı daha büyük yerlere getirmek için çok çalışmaktayız.

Çalışmalarımzı önce planlıyor taşıma yerini ve taşınacak eşyaları yerinde görüyoruz. Bunu ekspertiz hizmetimiz ile sağlıyoruz. Taşıma için bizle iletişime geçtiğinizde sizlere teklif edip kabul etmeniz dahilinde belirlenen günde taşınacak eşyanın bulunduğu konumu ziyaret ediyoruz.

Ziverbey Evden Eve Nakliye Eşya Depolama

Firmamız Ziverbey evden eve nakliye eşya depolama konusunda uzman ekibi ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile evlerinizi sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşımaktadır. Firmamızın ev eşyası taşıma süreci şu şekilde ilerlemektedir. İlk olarak ücretsiz bir hizmetimiz olan ekspertiz adresinize gelir ev eşyalarınızı tek tek not alır kontrol eder. Ve eşyalarınıza göre bir araç organizasyonu yapar.

Taşınma günü gelince nakliyat kamyonumuz adresinize elemanlarımız ile beraber gelir demonte olacak eşyalar demonte hale getirilir. Paketlenmesi ve ambalajlanması gereken eşyalar paketlenir ve nakliye aracına yüklenir ve araç içerisinde eşyalarınız araca istif edilir.

Yeni adresinize yanaşan aracımız eşyaları tek tek indirir ve montajı yapılması gereken eşyalarınızın montajı yapılır. Eşyalar ambalajında çıkartılıp belirlediğiniz yerlere yerleştirilir.

Ziverbey Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Yaptığımız ziyaret zadece sizlerin çıkarlarının korunması için gerekli olan işlevlerdir. Taşıma için gelen ekibimizin fiyat vermesi sonradan diğer firmalar gibi sudan sebepler sunularak fiyat arttırımının önüne geçilmesinde etkilidir. Eşyayı yerinde görmek hem gereken malzemenin hem personel sayısının hem de aracın tespitini tam doğru yapılmasını sağlamaktadır. Eşyanın bulunduğu konumda taşıma şeklinin belirlenmesinde etkilidir. Bizleri Kadıköy Ziverbey evden eve nakliyat şirketleri olarak bu konuda çok hassas çalışıyoruz.