Kadıköy evden eve nakliyat özel eşyaların taşınması ve ofis taşımacılığı güvenilir evden eve nakliyat Kadıköy yöntemlerine ihtiyaç duymaktadır. İstanbul şehrinin kalabalık trafiğinde huzur içerisinde taşınmak için bu işin uzmanını tercih etmelisiniz. Pratik, güncel, etkili ve çözüm odaklı evden eve nakliyat hizmetinde firmamız tercih sıralamasında ilk sırada yer almaktadır.

kadıköy evden eve nakliyat
kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ofisinizi veya evinizi taşımaya karar verdiyseniz öncelikle yapmanız gereken bu işin uzmanlarını tercih etmektir. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli nakliye ekibimiz, eşya taşıma, şehir içi nakliye, ofis taşımacılığı, kamu parça eşya taşıma ve evden eve nakliyat konularında güvenilir çözüm seçeneği sunmaktadır. Firmamızın yılın her gününde ve günün her saatinde profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Hizmette her zaman profesyonel hizmet kalitesini tercih eden Kadıköy evden eve nakliyat firmaları  elemanlarımız, keşif hizmetiyle işe başlamaktadır. Ücretsiz servis ekibimiz evinize geldiği zaman ilk önce eşyaları incelemektedir.

Taşımaya karar verdiğiniz eşyaların genel yapısı ve miktarı incelendikten sonra elemanlarımız en uygun yük aracını tespit etmektedir. Ev, ofis, büro ve benzeri kategoride taşıma hizmeti sunan şirket elemanlarımız ilk aşamada kapalı kasa araçlarla taşıma çözümleri sunmaktadır. Kapalı kasa araçlar, olumsuz hava koşullarından etkilenmemektedir.

ambalajlama
ambalajlama

Kadıköy Nakliyat,  Kadıköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Taşınma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için ücretsiz servis ekibimiz, asansörlü aracın ve kapalı kasa aracın park edeceği alanı incelemektedir. Evin etrafını inceleyen elemanlarımız kapalı kasa aracın ve yük aracının park edeceği alanı incelemektedir. Ayrıca bu boşluğa bakan pencere ve balkon da bu aşamada incelenmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat şirketleri kategorisinde eşyaların indirileceği balkon veya pencere, yeterli genişlikte olmalıdır.

Ekspertiz ekibi, asansörlü evden eve nakliyat kategorisinde asansör iniş ve çıkışını olumsuz etkileyecek ağaç veya elektrik tellerini de bu aşamada kontrol etmektedir. Asansörlü yük indirme işleminin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için bu engellerin önceden hesap edilmesi gerekir. Bu hesaplama işlemini ekspertiz elemanlarımız gerçekleştirmektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliye Fiyatları

Bu sektörde ilk aşamada yapılan işlemlerden biri de sigortalama işlemidir. Kırılabilir eşyaların yanı sıra antika eşyalar ve elektronik eşyalar için özel paketleme yöntemlerine ihtiyaç vardır. Firma olarak bu kategoride sorunsuz bir  şekilde paketleme yapmak Kadıköy evden eve nakliye fiyatları hizmetinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için önemlidir. Köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve özel ambalaj malzemeleri, evden eve nakliyat hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır.

Güvenli nakliye hizmetimizin diğer bir önemli konusu sigorta hizmetidir. Bu hizmet taşıma süresi boyunca geçerlidir. Paketleme yapılmadan eşyanın fotoğrafları çekilir ve sigorta poliçesi kesilir. Sigorta poliçesi kesilen eşyalar taşıma süresinin sonuna kadar sigortalıdır. Eşya güvenliğinin son derece önemli olduğu ev taşıma hizmeti firmamızın uzmanlık alanına girmektedir.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Firmamız paketleme ve marangoz hizmeti için gerekli önlemleri aldıktan sonra taşıma işlemine geçmektedir. Asansörlü araçla kapalı kasa araç yan yana park edilmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat eşya depolama işlemleri için kullandığımız asansörlü aracın rayları uzamaktadır ve yüksek katlara kadar ulaşabilmektedir. Bu raylar üzerinde hareket eden kabin yere paralel hareket eder ve 400 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Yere paralel hareket eden kabin saniyeler içerisinde eşyayı aşağı indirmektedir.

İndirme işlemine öncelikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, halı, sandık ve benzeri eşyalardan başlıyoruz. Bu eşyaları kapalı kasa aracın zeminine yerleştirirken boşluk bırakmıyoruz. Bu şekilde kapalı kasa araçta boşluk kalmaz. Daha sonra kırılma ihtimali olan ve özel paketlenen eşyaların kutuların üst kısma yerleştirilmektedir.  En üst kısma en hassas eşyaların kutuları yerleştirilir.

nakliyat
nakliyat
Evden Eve Nakliyat Kadıköy

Profesyonel elemanlarla pratik evden eve nakliyat Kadıköy çözümleri sunan şirketimiz, kısa sürede eşyaları yerine ulaştırmaktadır. Marangoz elemanlarımızın parçalara ayırdığı dolaplar ve mobilyalar, yeni adreste tekrar birleştirilmektedir. Firmamız, eşyaları yeni adrese indirme işleminde de asansörlü araçları kullanmaktadır. Asansörlü araçlarla kısa sürede eşyalar sorunsuz bir şekilde indirilmektedir.

Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen nakliye hizmetlerinde işçilik, malzeme ve araç filosu önemlidir. Firma olarak asansörlü araçların yanı sıra son model yük araçlarıyla ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Diğer yandan asansörlü araçlarımız da her zaman için hizmete hazır bir  şekilde beklemektedir.

Kadıköy Evden Eve Taşıma

Yeni ev alanlar, evini yenileyenler veya iş yerini değiştirenler, güvenli nakliye çözümleri için bizi araması yeterlidir. Siz sadece bize taşınacak eşyayı gösterin. Kadıköy evden eve taşıma ekibimiz paketlemeden yeni adreste eşyaların düzenlenmesine kadar gerekli bütün işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirsin. Amatör yöntemlerle günlerce süren ev taşıma işlemi, profesyonel ev taşıma yöntemimiz sayesinde kısa sürede gerçekleşsin.