Şişli evden eve nakliyat olarak rahat ve konforlu hayatımızın bir parçası olan evden eve taşıma kategorisine giren eşyalar, özellik bakımından farklılık göstermektedir. Beyaz eşyalar ağırdır ve çizilebilir. Bu nedenle özel naylonlara sarılmalıdır. Mobilyalar parçalara ayrılırsa daha kolay taşınır. Cam, porselen ve seramik özelliğine sahip eşyalar çok hassastır ve özel kutulara yerleştirilmelidir.

şişli evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Servis ekibimiz her eşyanın yapısını dikkate alarak özenle paketlemektedir. Evinizdeki eşyaları özel yöntemlerle analiz eden ekibimiz, bu analiz işlemi esnasında işçi ve malzeme gereksinimini tespit etmektedir. Eşyaları taşımak için en uygun araç, paketleme malzemesi, eşyaların sigortalanması, asansörlü araca nakledilmesi gibi konular dikkatli yöntemlerle incelenmektedir.

İnsanların yaşadığı evlerin özellikleri farklıdır. Villa, apartman, site ve müstakil ev kategorisinde farklı özelliklere ayrılan bu evlerin girişleri, pencereleri ve diğer özellikleri de farklıdır. Bu farklılık ekibimiz tarafından incelenmektedir. Pencere, balkon, koridor, kapılar, bahçe girişleri ve bahçe genişliği incelenmektedir. Yapılan bu inceleme sonunda en iyi evtaşıma planı oluşturulmaktadır.

Şişli Nakliyat Asansörlü Taşıma Şirketleri

Şişli nakliyat şirketleri olarak fiyat konusu da bu sektörde müşterimizin merak ettiği konulardan biridir. Ev eşyasının miktarı, özellikleri, taşınacak olan mekanın özellikleri, asansörlü aracın kullanılıp kullanılmayacağı fiyatı belirleyen konulardır. Ayrıca tercih edilen kapalı kasa aracın modeli, paketleme ve yeni adreste eşya düzenleme gibi ayrıntılar da fiyat konusunu etkilemektedir. Bu sektörde en önemli konu taşıma mesafesidir. Yeni evinizin adresinin uzaklığı fiyatlandırma işlemini etkileyen konulardan biridir.

Şişli asansörlü taşıma olarak yine araç modellerinin tamamında asansör sistemi bulunmaktadır. Tüm eşya modelleri insan gücüne ihtiyaç duyulmadan yüklenmekte ve istenilen katlara kolay bir şekilde çıkartılmaktadır. Taşınması planlanan eşyaları daha önceden inceleyen firma personelleri, projeye uygun araç modeli belirlemektedir. Bu işlemin genel adı ise, ürün analizi olarak tabir edilir.

Şişli Evden Eve Nakliye Firmasının Araç Modelleri

Hem maliyet hem de zaman açısından ürün analizinin yapılması oldukça önemlidir. Örneğin eşya sayısının bir hayli fazla olduğu projelerde küçük bir kamyon modeli tercih etmek yanlıştır. Şişli evden eve nakliyat firması da sorunsuz bir hizmet sunabilmek için gerekli olan incelemeleri yaptıktan sonra araç modelini belirlemektedir. Evden eve nakliyat ayrıca İstanbul evden eve nakliyat firması bünyesinde farklı, farklı araçlar bulunmaktadır. Buna ek olarak tır ve kamyonların bakımlı zamanında yapılarak, nakliye sırasında sorun yaşanması engellenmektedir.

Şişli evden eve nakliye firmaları denildiği zaman eskiden çok uzak gelmesine rağmen günümüzde artık çok fazla kullanılan bir tercih olmakta. Özellikle daha rahat bir şekilde nakliyat işlemlerinin gerçekleştirildiği için tercih edilmekte. Ancak tabii ki her işlemde gerekli yasal prosedürleri uygulandığı gibi uygulamayan firmalar da bulunmakta.

Şişli Ofis Taşımacılığı Eşya Depolama Firmaları Farklılıklarımız

Bizler sizlere Şişli ofis taşımacılığı eşya depolama firmaları arasında kaliteli bir şekilde hizmet verirken aynı zamanda da doğru ve düzenli bir şekilde hizmet sunuyoruz. Bütün yetkilendirme işlemlerimiz gerçekleştirilmiş ve gerekli yetki belgeleri alınmış şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Yılların tecrübesi ile sizlerin tüm nakliyat ve depolama işlemlerinde hızlı ve kolay şekilde çözümler buluyoruz.

Böylece sizler herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Deneyimli ekiplerimiz sayesinde çok hızlı bir şekilde A’dan Z’ye bütün eşyalarınızın toplanması sağlanıyor. Aynı zamanda da demonte vaziyete getirilmesi gereken ya da montajı yapılması gereken eşyalar için de her ekibimizin içerisinde teknik servis elemanlarımız var.

Ayrıca Şişli evden eve nakliyat firmaları arasında ön plana çıkmamızın en önemli sebeplerinden biri siz kıymetli müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını düşünerek aslında biraz da kendimize dış gözle bakarak sürekli olarak eleştirmek ve sürekli olarak daha iyi şeyler yapmaya çalışmamızdan kaynaklanıyor. Bu anlamda sizler de bizlerle çalıştığınız takdirde çok daha net bir şekilde bu farklılarımızı görebileceksiniz.

Şişli Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Hizmetin Adresi

Her türlü ayrıcalıklara ulaşabilmek için sizler de hiçbir sıkıntıya mahal kalmadan bizlere ulaşabilirsiniz. Şişli nakliye firmaları arasında tercih yapmadan önce mutlaka firmadan konu ile alakalı detaylı bilgi almalısınız. Nakliye hizmetleri, fiyat tarifesi, çalışacak kişi sayısı gibi tüm detayların öğrenilmesi gerekmektedir. Aksi halde nakliye işlemi esnasında çıkacak olan uyumsuzluklar konusunda sıkıntı yaşanması muhtemel olacaktır.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Bu nedenle Şişli evden eve taşımacılık işlemlerinize başlamadan önce hizmetler arasında hangi eşyaların taşınacağı ve taşınmayacağı konusu mutlak suretle bu konuda bilgi alış verişi yapılmalı ve sözleşme düzenlenmelidir. Hizmetin başında ücretsiz uzman incelemesi hizmetimiz yer almaktadır. Deneyimli ve profesyonel takım arkadaşlarımız taşınacak olan yere gelir ve eşyalarınızın taşınma planlamalarını yapar.

Bu da istenmeyen kazaların önlenmesi, getirilecek olan ekipmanların belirlenmesi ve fiyat listesinin çıkarılması için oldukça gereklidir. Şişli evden eve nakliyat şirketleri arasından yılların tecrübesini sizlere sunacak olan firmamızı tercih ederseniz ekspertiz ve fizibilite hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Şişli Evden Eve Nakliyat Esnasında Monte, Demonte Hizmetleri

Evinizdeki mobilyaların, duvarlara monte edilmiş mobilyalarınızın de monte işlemlerini marangozlarımız halletmektedir. Daha sonrasında da monte hali ile sarılarak zarar görmeksizin taşınan eşyalar, kurumsal taşımacılık anlayışımız ile varış noktasında tekrar monte edilmektedir.

Bunun yanı sıra çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi makinelerin tesisatçılarımız yardımı ile sökülmesi ve takılması işlemleri gerçekleştirilmektedir. Klimalar konusunda siz kendi klima servisinizi çağırarak biz gelmeden demonte işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bunun dışında Şişli evden eve nakliyat firması olarak tüm tesisat işlemlerinizi sizin yerinize gerçekleştirmekteyiz.