Caddebostan evden eve nakliyat firmaları ile çalışmaya karar vermeden önce bize sağlayacak faydalarını iyice araştırmalı, bize en uygun olan nakliyat firmasını seçmeye özen göstermeliyiz. İyi yapılan bir araştırma sonucunda süreç içerisinde oluşabilecek muhtemel sorun ve riskleri en aza indirgemek mümkün olacaktır.

caddebostan evden eve nakliyat
caddebostan evden eve nakliyat

Caddebostan Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yoğun iş temposunda birlikte çalıştığımız nakliyat şirketleri bizi birçok yükten ve planlamadan kurtarıp güzel bir taşınma süreci geçirmemizi sağlarlar. Çalışmaya karar verdiğiniz firma size;

  • Caddebostan evden eve nakliyat eşya taşımacılığı evinizin eşyalarını taşıyacak çalışan temini,
  • Eşyalarınızı götürecek araç temini,
  • İhtiyaca göre nakliyeye özel yük asansörü,
  • Kişisel, özel eşyalarınız hariç geri kalan tüm eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması,
  • Evinizdeki her eşyanın ayrı birer parça olarak sigortalanarak taşınacağınız adrese götürülmesi,
  • Olası bir kaza durumunda eşyalarınızın başına gelebilecek maddi hasarın sigorta tarafından karşılanması gibi çeşitli hizmetler sunar.

Profesyonel firmaların bize sağladığı en büyük avantaj ise ev taşıma işini düzenli olarak yaptıkları için evinizin taşınması ve yerleşmesi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Sizde bu sayede zaman kaybetmeden yeni düzeninize kavuşabilirsiniz.

Caddebostan Nakliyat Şirketleri Nakliye Süreci

Caddebostan nakliyat şirketleri eşyaları taşıyacak çalışanların temini, Eşyaların taşınacağı araç temini, Her eşyanın özenle paketlenmesi ve taşınması, Yine her parçanın ayrı ayrı sigortalanması gibi hizmetlerin hepsi verilen ücretin içinde yer alır, fiyatı değiştirmez, süreç aynı devam eder. Elbette ki fiyatı etkileyen bazı faktörler de vardır;

Taşınacak eşyanın ev ya da ofise ait olması, Eşyaların miktarı, Gideceği mesafenin uzaklığı-yakınlığı ile birlikte evden eve nakliyat hizmetinde fiyat da kişiden kişiye değişir ve sabit olmaz. Taşınma esnasında ev içerisinde yerlere, duvarlara ve gereçlere dikkat ve özen gösterilmektedir. Mutfak gereçleri tek kullanımlık eldivenler ile toplanmakta ve yerleştirilmektedir.

Caddebostan Eşya Depolama Şirketleri

Firmamız eşya ve ürünleriniz için hijyenik ve koruyucu anlayışla hizmet veren depo görevinin yanında hali hazırda bulunan depolarınız içinde Depo nakliyat hizmetini sunmaktadır. Satışını yaptığınız ürünlerinizi dükkanınızda barındıracak yeterli yeriniz yoksa ve ürünleriniz için depo bulundurmanız gerekiyorsa “Altınoğlu Nakliyat” olarak sizlere güvenilir Caddebostan eşya depolama hizmetini sunmaktayız.

Depolarınızdaki ürünleri de başka bir depoya taşımak istediğinizde ürünlerinizi kayıplara ve zararlara karşı güvenceye alarak sizlere garantili depo nakliye hizmeti vermekteyiz. Tüm eşyalarınız depolama ve taşıma esnasında kırılma ve her türlü hasara karşı sigortalanmıştır. İhtiyacınız olduğu her zaman eşyalarınızı istediğiniz kadar depolarımızda barındırabilirsiniz.

Caddebostan Asansörlü Taşıma, Asansörlü Nakliyat Nakliye Firmaları

Caddebostan evden eve nakliyat sektöründe nakliye ve taşımacılık hizmetini daha güvenli ve esnek hale getirmek için birçok hizmet tarzı geliştirilmiş olup bunlardan en çok talep görenlerden biride asansörlü taşımacılık olmuştur. Genelde Eskiden Yapılmış Yüksek katlı apatmanlarda yada merdivenleri dar olup küçük tip asansör bulunan apartmanlarda Caddebostan asansörlü taşımacılık yapılarak nakliye daha güvenli sağlıklı ve hızlı yapılır hale getirilmiştir. Sizde Evden Eve Nakliyat hizmetlerinizde asansörlü taşıma ayrıcalığımızdan yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Caddebostan asansörlü nakliyat, asansörlü eşya taşıma, asansörlü evden eve nakliyat, eski olup yüksek olan binalarda asansörün olmaması halinde nakliye ve taşımacılık hizmetinin sağlıklı yapılabilmesi için Caddebostan asansörlü evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sunmakta bu sunduğu hizmet ile de müşteri bazında destek görmektedir. Bazı tonajı büyük ve merdivenlerin dar olması sebebi ile taşıması yapılamayan eşyalar asansörlü Taşıma ile yapılarak nakliyede kolaylık sağlanır.

altınoğlu nakliyat

Caddebostan Evden Eve Nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır?

Caddebostan evden eve nakliyat firması taşınacak olan eşyaları tam paketleme yapar böylece eşyalar taşınma esnasında oluşabilecek zararlardan korunmuş olur. Taşınma öncesi, paketleme, kolileme yapmak isteyen müşterilerimize kalıcı olarak koli temin edebiliyor ve taşınma sonrasında rahat bir yerleştirme süreci için yardımcı oluyoruz.

Son derece rekabetçi bir oranda çeşitli depolama imkanları sunabilmek için depolarımızı oluşturmaktayız. Caddebostan evden eve nakliye ile taşınacak tüm eşyalarınız sigorta kapsamındadır. Evden eve nakliyat hizmeti kaç kişi ile gerçekleşir sorusuna kesin bir cevap veremeyiz. Sonuçta insanların ev eşyaları bazen az bazen çok, bazı eşyalar yüksek katlardan indirilip çıkarılırken bazıları da giriş katlardan indirilip giriş katlara çıkarılmaktadır.

  • 3+1 odası olan bir ev için büyük araç ve 7 kişilik bir ekip gönderilir. Tabı bu girişi, 1,2 ve 3. katlar için geçerlidir. Katlar yükseldikçe gerekli eleman takviyesi yapılır.
  • 2+1 odası olan bir ev için orta boy araç ve 6 kişilik bir ekip gönderilir. Yine yukarıda belirtildiği gibi kat oranları yüksek ise eleman sayısında artış yaşanabilir.
  • 1+1 odası olan bir ev için küçük araç ve 5 kişilik bir ekip gönderilir. Yine yukarıda belirtilen şartlar doğrultusunda olursa, aksi taktirde eleman sayısı arttırılır.
  • Bunun dışında villa gibi büyük geniş evler için firma 2, 3 günlük bir çalışma gerçekleştirilebilir.

Caddebostan evden eve nakliyat firmaları olarak kısaca ev eşyanızın kaç kişi ile taşınacağını hiç bir zaman telefondan söylenemez. Yapılacak uzman inceleme sonucunda kesinleşir.