Asansörlü taşıma nakliyat sektörüne getirilen yeniliklerden biri asansörlü nakliyat olarak bilinir. Genellikle apartman boşluğunun dar olması, eşyaların zor taşınması gibi nedenlerden ötürü nakliye esnasında bazı aksaklıklar meydana gelmekte idi. Ancak bünyemize dâhil olan asansörlü taşıma hizmetimiz sayesinde bu tür sorunlar artık ortadan kalkmaktadır.

asansörlü taşıma

İstanbul Asansörlü Taşıma

Firmamız nakliye için gerekli tüm donanıma sahiptir. Çağın getirdiği yenilikleri takip etmekte ve böylece nakliye hizmetini daha fonksiyonel hale getirmekteyiz. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz İstanbul asansörlü taşıma ile nakliye işleriniz daha kısa süre içerisinde ve pratik bir şekilde halledilmektedir.

Bunun için işinde uzman ve tecrübeli personellerimiz hizmet vermektedir. Böylelikle eşyalarınız emin ellere teslim edilmekte ve istediğiniz yerden teslim alınıp mümkün olan en kısa süre içinde önceden belirtilmiş olan adrese teslim edilmektedir.

parça eşya taşımacılığı
parça eşya taşımacılığı

Asansörlü Nakliyat; Asansör Kiralama, Kiralık Asansör

Asansörlü nakliyat hizmeti kapsamında içerisinde asansör bulunan vinç binanın dışına yaklaşmakta ve üzerine yüklenen eşyalar tek tek daireye taşınmaktadır. Bunun için genellikle dairenin balkonu kullanılmaktadır. Taşıma sırasında herhangi bir aksaklığın yaşanmaması adına gerekli tüm önlemler firmamız tarafından alınmaktadır. Balkondan daireye alınan eşyalar personellerimiz tarafından istediğiniz yere yerleştirilmekte, odanıza istenilen şekil verilmektedir.

Bu hizmetten yararlanabilmek için konu hakkında bilgisi olan kişilerin çalışması gerekmektedir. Firmamızda bu konuda ve taşımacılık sektörü hakkında geniş bilgiye sahip olan personellerimiz bulunduğundan dolayı bizi tercih etmeniz yeterlidir