Eşya depolama hizmetimiz ile sizler kullanmadığınız, artık ihtiyacınız olmayan ya da hiçbir kusuru olamayan ancak modaya artık uymayan sağlam eşyalarınızı depolarda saklayabilirsiniz. Bu hususta da sektörde lider bir firmayız. Sektörde lider olan firmamız bu işlemi sizin için büyük bir özenle yapacaktır. İlk olarak evinize gelerek eşyalarınızı inceliyor ve depolarımızdan hangisi için daha uygun olduğunu belirliyoruz.

eşya depolama
eşya depolama

İstanbul Eşya Depolama

Eşyalarınızın miktarını yazarak sizinle bir sözleşme imzalıyoruz. Bu sözleşmeye göre eşyalarınızın başına gelecek en ufak bir problemde firmamız sorumlu olarak üzerine düşen her şeyi yapmaya hazırdır. Sözleşmemizde eşyalarınızın ne kadar zaman kalacağını da siz belirliyorsunuz. İmzalanan sözleşme sonrası eşyalarınızı türlerine göre en kaliteli markalardan almış olduğumuz paketler ile paketliyoruz.

Bu sayede hem taşıma sırasında hem de yerleştirme sırasında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmiyor, en ufak bir deformasyon bile olmuyor. Taşıma işleminden önce eşyalarınızı her türlü olumsuzluğa tabi ki sigortalıyoruz. Eşyalarınızı depolarımıza götürüyoruz ve uygun şekilde yerleştiriyoruz. Burada eşyalarınızın başına hiçbir şey gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

nakliyat
nakliyat

Eşya Ev Depolama Hizmetleri

Yıllardır bu işi yapan firmamız şimdiye kadar asla böyle bir durumla karşılaşmamıştır. Depolarımız son derece sağlam, kaliteli ve temizdir. Rutubet, böceklenme gibi problemlerin yaşanmaması için her zaman depolarımızın temizliği yapılmaktadır. Ayrıca depolarımızda yangın alarmı da bulunmaktadır. İstediğiniz her zaman depolarımıza gelerek eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz. Depolarımızda 7/24 aktif olan kamera sistemimiz de mevcuttur.

Eşya ev depolama hizmeti veren nakliyat firmaları, tüm eşyaların yerlerini belirlemeli ve düzenli olarak kontrollerden geçirilmelidir. Zira pek çok firma yanlış eşyayı, yanlış kişilere iade etmekte ve teslimat noktasında sorun yaşamaktadır. Ayrıca depolama noktasında alınması gereken birçok önlem bulunmaktadır. Bunların ilki, ürünlerin saklama sırasında zarar görmemesi için uygun pozisyonlarda yerleştirilmesidir.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Eşya Depolama Fiyatları

Özellikle de her paket, çevresinde bulunan eşyalar ile temas etmemeli ve bağımsız bir şekilde durmalıdır. Ayrıca söz konusu ürün modelleri, müşterilerin kapılarından alınmalı ve teknolojik araçlar ile taşınmalıdır. Firma tercihleri sırasında daha önceden depolanmış olan ürün modelleri de yakından incelenmelidir.

Depolama hizmeti almak için uygun eşya depolama fiyatları sunan nakliye ve depolama firmalarını tercih eden bireyler, fiyatlar konusunda da sorun yaşamaktadır. Pek çok firma müşterilerinden abartı rakamlar istemektedir. Bu nedenle de ürün modelleri, bireyler tarafından korumaya alınmakta ve kısa bir süre içerisinde de çöpe atılacak bir duruma gelmektedir.

Eşya Depolama Şirketleri

Sektörün lider bir firması konumunda olan “Altınoğlu nakliyat”, eşya depolama şirketleri hizmeti noktasında da başarıya ulaşmıştır. Firma tüm ürünleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde muhafaza edebilmektedir. Ayrıca ekonomik fiyatları sayesinde de rakiplerini geri de bırakan Altınoğlu, depolanması planlanan ürünleri kapınızdan almaktadır.

Bu nedenle de müşterilerin zahmetsiz bir hizmetten ekonomik fiyatlar ile yararlanması sağlanmaktadır. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve kullanmadığınız tüm eşyalarınızı güven ellere emanet edebilirsiniz.