Ataşehir evden eve nakliyat olarak gerek tayin gere özel yaşantınız gerekse ekonomik şatlar başta pek çok nedenden ötürü şimdiki oturduğunuz evden taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Çocuklarınızın okul durumu, iş durumunuz, ev sahibinizin kirayı artırması, yeni bir ev satın almış olmanız ve dahası sebepler taşınma ihtiyacı yaratabilir.

ataşehir evden eve nakliyat
ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bu gibi durumlarda güven odaklı çözümler ile firmamız yardımınıza koşar. Taşınırken zor durumlarda kalmamak adına firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlerin işlerini kolaylaştırmak adına kurulu evden eve nakliyat firmamız taşınma esnasında sıkıntılı hallerle karşılaşmanızı önler. Bu şekilde sizlerde kolaylık içinde taşınıp yeni evin keyfini yorulmadan sürersiniz.

 • Ataşehir asansörlü eşya taşıma
 • Ataşehir asansör kiralama
 • Ataşehir asansörlü evden eve nakliyat
 • Ataşehir depolama şirketleri
 • Ataşehir kiralık asansör
 • Ataşehir şehiriçi nakliyat

Taşınırken yapılan işlemlerin birçoğunu Ataşehir evden eve nakliyat firmaları üstlenebilir. Örneğin taşınırken eşyaların taşınması için paketlenmesi gereklidir. Bu paketleme işlemini talebiniz doğrultusunda nakliyat firması üstlenebilir. Daha sonra binada asansör bulunmuyorsa ya da asansör kullanımı sadece insan taşımak üzerineyse asansörlü taşımacılık avantajından yararlanılabilir. Taşınma sırasında eşyalarınız sigortalanabilir. Bu durumda herhangi bir hasar olması halinde sigorta firması tarafından zararınız karşılanır. Bu gibi etkenler sizlerin güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Anlaştığınız Ataşehir evden eve nakliyat firması işinde uzman olan kişilerden meydana gelen bir firmadır. Bu durumda örneğin taşınmak için parçalarına ayrılan mobilyalarınız bir marangoz tarafından yine eski haline getirilir. Devlet tarafından onaylanmış olan nakliyat lisansını almış firmalarla çalışmalısınız. Aksi halde güvenlik zafiyetiyle karşılaşmanız mümkündür. Anlaşma sırasında her iki tarafta yazılı belge bulundurmalıdır.

Şehir içinde, şehirler arası ya da yurtdışı nakliyat işlemleri yapan firmalar, eşyalarınızı özenle paketleyerek, büyük bir titizlikle taşımaktadır. Fakat her firmanın profesyonel olmadığını bilmeli ve bu özeni gösterecek firmaları bulmanın taşınma işleminde büyük bir rol oynadığını söylemeliyiz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

Ataşehir evden eve nakliyat sırasında hem sizin hem de firmanın ayrı sorumlulukları olacaktır. firmayı doğru bilgilendirmek, firmayla iletişim halinde olmak, araç plakasını almak, ev içerisinde taşınma işlemini kolaylaştıracak düzeni sağlamak gibi işlemler size aittir.

Nakliyat işlemindeki en önemli aşama eşyaların yüklenmesidir. Araca doğru şekilde dizmek ve taşımak taşınma işleminin en zorlu bölümlerinden biridir. Ayrıca bu işlemi tamamen firmaya bıraksanız bile eşyalarınızın nasıl yükleneceği hakkında bilginizin olması, eşyalarınızın zarar görmesine engel olacaktır. Bunu aynı bir tetris oyunu gibi düşünebilirsiniz. Yani eşyalarınızın arasında hiç boşluk kalmayacak şekilde yerleştirmeniz onların zarar görmesine engel olacaktır.

Ataşehir Nakliyat İşleminde Eşyalar Nasıl Yüklenmelidir?

Ataşehir nakliyat şirketleri firmamız %100 Müşteri memnuniyeti ile çalışmakta bunun sağlanması ve devamının korunması aşamasında da yeniliçi modern çözümler üretmektedir. Bizler bizleri tercih eden müşterilerimizi asla ailemizdeki bir ferdin ötesinde görmedik. O yüzden eşyalarının taşınmasında azamı derecede ttiiz davrandık.

Yıllardır alanında kalitesi koruyan firmamızın bu başarısında çalıştığı ekip arkadaşlarını seçerken titiz davranması personellerini sürekli eğitip onlara müşteri ile olan diyaloglarında saygı çerçevesinde davranmayı tembihlemiştir. Personellerimiz firmamızda sözleşmeli ve tüm yasal hakları dahilinde çalışmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Taşıma İşleminde Sigorta Ne Kadar Önemlidir?

Taşınırken kırılmasından, kaybolmasından ya da çizilmesinden korktuğunuz eşyalarınız varsa bunlar için riske girmemek adına sigorta yaptırmanız gerekir. Pek çok firma sigortalı olarak elya taşıdığını söylese de bu sigorta kapsamına çoğu zaman çizilmeler ya da kaybolmalar girmez. Sadece aracın kaza ve yanma gibi durumlarda tüm eşyaların hasar görmesine dayalı bir sigorta sistemleri vardır.

Ataşehir evden eve taşıma firmalarının sigorta kapsamlarının detaylarına bakmak, yeterli görülmüyorsa başka bir sigorta talep etmek doğru olacaktır. bu talep doğrultusunda eşyaların durumu için eve eksper gelebilir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat, sağlam, güvenli ve kaliteli nakliyecilik hizmet adı altında verdiği hizmeti Ataşehir başta olmak üzere tüm çevre ilçelerine ve semtlerine en güzel şekilde sağlamakta, bu hizmet sektöründe hak ettiği saygıyı müşterilerinden talep fazlalığı olarak yaşamaktadır. Firmamız Ataşehir ‘in tüm nakliye taleplerini evden eve nakliye olsun şehiriçi nakliyat olsun, şehirlerarası nakliyat olsun yerinde karşılamakta müşteri ile arasında sağlam ve köklü bir hizmet ağı geliştirmektedir.

 • Ataşehir ev taşıma
 • Ataşehir eşya nakliyesi
 • Ataşehir parça eşya taşıma
 • Ataşehir eşya depolama
 • Ataşehir ofis taşımacılığı
 • Ataşehir şehirler arası nakliyat

Ataşehir Evden eve firmaları, sektörde ki, tecrübesini uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermesine ve verdiği her hizmette eksik yanlarını saptayarak personelini bu yönde eğiterek tamamlaması kazanmıştır. Her nakliyenin bizin için bir eğitim olduğunu ve bu başarıyı hak edecek çalışmalar yürüttüğümüzü asla unutmayınız