Pendik evden eve nakliyat olarak taşınırken yapılması gereken tonla iş vardır. Bu işleri halletmeden ne yazık ki taşınamazsınız. Öncelikle küçük eşyalarınız, kitaplarınız için koliler ayarlamanız gerekir. Daha sonra bu küçük ebattaki eşyalarınızı kolilere düzgün bir şekilde istifleyip kolilerin ağızlarını koli bandı türevi bir yardımcıyla kapatmanız gerekir. Ardından halılar dürülüp açılmasınlar diye bağlanmalıdır. En sonda ise taşınması güç büyük dolap tarzı eşyalarınızı tekrar birleştirmek üzerine parçalarına ayırıp küçük parçalar haline getirmelisiniz.

pendik evden eve nakliyat
pendik evden eve nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bütün bunları yaptığınızda bile işiniz tam anlamıyla bitmiş sayılmaz. Esas problem şimdi ortaya çıkmıştır. Çünkü uygun bir nakliyat şirketi bulmak gerekir. Uygundan kasıt, kaliteli, ekonomik, hızlı çalışan bir nakliyat firmasıdır. Bütün bu özellikler bir nakliyat firmasında olabilir mi diye düşünmeyin. Çünkü mümkün. Pendik evden eve nakliyat firmaları sayesinde tüm bu özelliklere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Pendik evden eve nakliye olarak sizler için her zaman en iyi ve en yeni yöntemleri hizmet olarak sunuyoruz. Nakliyat sektöründe gerçekleşen herhangi bir yeniliği anında kendimize entegre edip çalışmaya o şekilde devam ediyoruz. Tüm işlerimizi resmi olarak yürütüyoruz.

Pendik Nakliyat Nakliye Şirketleri

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde sizinle nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Bu sözleşme sayesinde anlaştığımız her madde belgelenmiş oluyor. Bu sözleşme evinizin taşınacağı tarih olsun, eşyalarınızın sigortalanması için gerekli belgeler olsun, sizinle anlaştığımız fiyat olsun hepsini içeriyor. Ek olarak eşyalarınızın güvenliği için tüm eşyalarınız için ambalajlama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız her türlü darbeden korunması adına kaliteli bir şekilde ambalajlanıyor.

Pendik nakliyat nakliye şirketleri her zaman için aynı şehirde başka bir noktaya taşınacaksınız diye bir kural yok. Bazı durumlarda şehir değiştirmeniz de gerekebiliyor. Biz de bunun farkına vardık ve sizlerin tercihine şehirler arası nakliyat hizmetini sunduk.

Pendik Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Bu hizmetimiz sayesinde Türkiye’nin herhangi bir iline ev nakliyatınızı gerçekleştirebiliyoruz. Bazı durumlarda ise başka bir şehre sadece birkaç parça eşya göndermek durumunda kalabiliyorsunuz. Bu durumlarda da sizler için Pendik evden eve nakliyat parça eşya taşımacılığı hizmetini sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde örneğin şehir dışında okuyan çocuğunuza bir çalışma masası göndermeniz gerektiğinde bu işlemi tam nakliyat parası vermeden sağlayabiliyorsunuz.

Çünkü sizler gibi aynı hizmete ihtiyacı olan müşterilerimizin ve sizin eşyalarını bir nakliyat aracında toplayıp bir nakliyat aracı ücretini sizlerin arasında pay ediyoruz.

Pendik Evden Eve Nakliye Firmaları

Uzun bir süreci alan taşınma işlemleri resmi izinler ile daha da uzun bir hal alabilir. Pendik evden eve nakliye yaptığı nakliyat çalışmalarında resmi izinler konusunda süreci etkileyecek problemler yaşamamaktadır. Taşınma sürecinde sadece firma tarafından değil hizmet alanlar için de geçerli olacak resmi izinler bulunmaktadır. Bu işlemler konusunda gerekli bilgi ve konular için firmamız destek sağlar.

Taşınma için gerekli resmi izinler arasında kira sözleşmesinden yeni adres için gerekli evraklara kadar pek çok belge bulunmaktadır. İl ya da ilçe değiştirenler için nüfusta gerekli izinler ve belgeler yer almaktadır. Sağlık ocağı başvurusu için ise süreçte cüzdanınız ve ikamet belgeniz yeterli gelecektir.

Pendik Evden Eve Taşınma ‘da Yapılacak Resmi İşlemler

Doğalgaz faturası ve işlemleri taşınma sırasında yapılacak işlemler arasında yer alır.  Doğalgazın isim değişikliği için ve 2. sözleşmede bireysel kulanım için yapılacak bir takım işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler için mülk sahibi olanlar tapu bulundurmalıdır. Pendik evden eve taşıma  bu konuda müşterilerine uyarılarda bulunur. Kiracılar ise kontrat ile işlem yapmalıdır. Sözleşme için yeni adresin ikametgahı da gereklidir. Sözleşme yapacak kişilerin kimlik fotokopisi, TC kimlik numarası da gereklidir.

Güvence bedeli de resmi işlemler için gereklidir. Doğalgaz aboneliği yeni adres için taşınabilir. Taşınırken yeni adrese doğalgazını da taşımak isteyenler, eski aboneliği iptal edecektir. Ya da iptal etmeden doğalgaza müracaat yapılacaktır. Burada sizden tapu ya da kontrat, binada yer alan doğalgaz abonesinden alınan tesisat numarası ve elektrik ya da su hizmetlerinden yararlanıldığını gösteren abonelikler.

Pendik Evden Eve Firmaları Taşınırken Elektrik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pendik evden eve firmaları tarafından müşteriler için her türlü yönlendirme yapılmaktadır. Karışık nakliye sürecinde en çok merak edilen konulardan biri de elektrik başvurusudur. Yeni inşa edilen bir bina için yapılacak başvuruda evin tapu kaydı istenmektedir. Ayrıca yapının onaylı elektrik projesi, imar alanı içinde bulunanlar için yapı kullanım izni ve sayaç faturası gereklidir.

Daha önce bağlantı anlaşması kullananlar için tapu ya da kontrat, kimlik fotokopisi, TC kimlik numarası, ikamet belgesi, adına kayıtlı abone varsa ilişki kesme belgesi istenmektedir. Daha önce kullanılan tesisat numarası da istenir. Abonelik için ücret alınır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Taşınırken Su Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

Pendik bölgesinden taşınan ya da bu bölgeye taşınanlar su başvuru işlemleri de gerçekleştirecektir. Pendik evden eve nakliyat firması bu konuda yardımcı olmaktadır. İkametgah, kimlik fotokopisi, TC kimlik numarası, inşaat ruhsatı ve bina iskanı da istenen belgeler arasında yer alır.

Bu konuda dikkat edilecek konulardan biri evin eski borcunun olup olmadığıdır. Sayacı kesinlikle kendi üzerinize alarak isim değişikliği mutlaka yapılmalıdır. İsim değişikliği için ödenen ücret için önceki iptalde alınacak teminat kullanılabilir. Süreç içinde telefon taşınmasında da resmi belgeler gerekmektedir. Randevu alınarak işlemler daha kısa sürede tamamlanabilir.