Maltepe evden eve nakliyat taşınma süreci başladığı  zaman insanların en çok kararsız kaldığı konulardan biri bir nakliyat şirketi bünyesinde eşyalarını taşıtmanın mı yoksa eşyalarını kendilerinin taşımasının mı daha uygun olduğudur. İstanbul evden eve nakliyat eşyalarınızı taşıma konusunda oldukça donanımlı kişileri bünyesinde çalıştırdığı için hiçbir sorun yaşamadan nakliye sürecinizin tamamlanmasını sağlar. Taşınma konusunda kötü tecrübeler yaşadıysanız ve bu gözünüzü korkutuyorsa nakliyat firması ile oldukça rahat bir taşınma süreci atlatacaksınız.

maltepe evden eve nakliyat
maltepe evden eve nakliyat

 

Maltepe Evden Eve Nakliyat Nakliye Sürecinde Dikkat Edilen Hususlar

Nakliye firması ile gereken irtibat kurulduktan sonra nakliye sürecini yürütecek olan çalışanlar sizden taşımanın yapılacağı ev konusunda bilgi edinirler. Öncelikli olarak evinizde bulunan oda sayısı size sorularak eşyalarınızın ne kadar alan kaplayacağı hesaplanır. Aynı zamanda eşyalarınızın kapasiteleri, paketleme için gereken malzemeler ve kaç çalışanın geleceği hususları da bu doğrultuda hesaplanmaktadır.

Eşyaları paketleme müşteri tarafından gerçekleştirilirse paketleme masrafı tutarında indirime gidilmesi mümkündür. Fakat Maltepe evden eve nakliyat eşyalarınıza paketleme işlemi yaparken bunu profesyonelce gerçekleştirdiği için taşıma süreci boyunca sıkıntı çıkmamasını sağlar. İyi bir paketleme süreci gerçekleştirilmezse nakliye arabasında meydana gelecek olan ezilmeler ve yırtılmalar söz konusu olabilir.

Taşıma sırasında meydana gelen kusurlardan dolayı sorumlu olmak istemiyorsanız paketleme işlemini de profesyonel ekiplere bırakmalısınız.

Maltepe Nakliyat Asansörlü Nakliye Şirketleri Taşıma Sürecinde Yapılan İşlemler

Maltepe nakliyat nakliye sürecinde bazı işlemler nakliye firması tarafından yapılırken bazı işlemler sizin tarafınızdan gerçekleştirilmelidir. Evinizde bulunan eşyaların demonte edilmesi nakliye ekip elemanları tarafından gerçekleştirilir ve eşyalar sizin istediğiniz şekilde taşınır.

Özellikle dikkatli bir şekilde taşınması gereken eşyalarınız varsa veya canlı hayvanlarınızın taşınmasını talep ediyorsanız bunları da muhakkak nakliye şirketi ile paylaşmalısınız. Çünkü bu özel eşyaların taşınması da ayrı bir fiyatlamaya tabi tutulmaktadır ve özel bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Nakliye firmaları klima sökme, duvar delme gibi ekstra işlemleri gerçekleştirmez ve eşyaların temizliği ile de ilgilenmezler. Eşya taşınırken nakliye elemanlarının ayakkabılarını çıkarmaları talep edilebilir bir şey değildir; çünkü taşıma işleminin hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilmesi için ayakkabılar ile adrese girmeleri gerekmektedir. Kirlenmemesi maksadı ile yapılması gereken işlemler sizin tarafınızdan gerçekleştirilecektir.

Maltepe Evden Eve Nakliye Firmaları

Maltepe evden eve nakliye bu işlemleri gerçekleştirirken oldukça profesyonel bir biçimde gerçekleştirir ve evinizin gereğinden fazlaca kirlenmemesine özen gösterir. Deneyimli kadrosu ile evden eve nakliyat konusunda profesyonel adımlar atarak, taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Şoförden, montöre, taşıma esnasında sarsıntıyı azaltacak aparatlara kadar dikkatli ve titiz bir çalışma sergileyen Maltepe evden eve nakliye firmaları, eşyalarınızın zarar görmemesi için çabalar.

Araç seçimlerini de yine bu hassasiyetle yapar. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile evinizdeki eşyaların ambalaj ürünü, personel sayısı ve taşımaya yapılacak aracı belirler. Bu araçlar uzunluğuna ve genişliğine göre değişir. Sizin eviniz 1+1 ise ve eşyalarınız bu evi dolduruyor ise 5mt lik araçlarla nakliyeniz yapılır.

Maltepe Evden Eve Taşımacılık Hiçbir Taşeronumuz Yok

Birçok büyük firma aldığı ufak işleri taşeron firmalara yönlendirerek komisyon alırlar ve bu doğrultuda hiç iş yapmadan para kazanırlar. Tabii taşeron firma bir işi ne kadar iyi ne kadar güvenilir yapar orası tam bir muamma. Ama biz Maltepe evden eve taşımacılık firmaları olarak en ufak işlerimiz dahi kendimiz yapıyoruz hiçbir şekilde taşeronlar ile çalışma yapmıyoruz.

Biz Maltepe evden eve nakliyat firmaları olarak ilk kurulduğumuz günden bu güne sizlere daha iyi hizmet sunabilme gayeyle çalışıyoruz. Bize göre bir nakliyat firması için öncelik her zaman güven ve hassasiyet olmalıdır. Eğer bir nakliyat firması müşterilerine güven veremez ise bulunduğu konumdan bir adım ilerisine geçemez aksine her geçen gün geriler. Peki, ama güven vermek sadece söylemekle olacak bir şey mi? Tabii ki hayır. Bizi yaptığımız işlerden tanıyabilirsiniz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Nakliye Şirketleri

Maltepe evden eve nakliyat nakliye şirketleri, deneyimli profesyonel eleman kadrosu ve geniş araç filosu ile Ev ve İşyeri nakliyatını en hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerimizi yormadan gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Değerli müşterilerin tüm nakliyat işlerini eksiksiz ve güvenli bir şekilde karşılayabilecek durumdadır. Biz kurulduğumuz günden beri de bu gayede hep müşterilerimiz için çalışmakta ve onlara layık olmak için uğraş vermekteyiz.